מקבוצת פסגות נדלן

על אף ניסיונה הרב ביזמות והשקעות נדל"ן, מציעה פסגות נדל"ן גישה רעננה ודינמית לתחום: החברה מתמקדת בפרויקטים ייחודיים, אשר להם תפיסה אדריכלית מגובשת, לצד סטנדרטים איכותיים במיוחד המתאפיינים בהקפדה על כל פרט. בהתאמה, הרף הגבוה שהחברה מציבה לעצמה ניכר בכל אחד מהפרויקטים שלה, כמו גם ביחסה ללקוחותיה.


לצד איתנות פיננסית מציעה החברה ללקוחותיה גם אמינות ויושרה מקצועית ללא פשרות, המאפשרים ללקוחות החברה רכישה בטוחה, בידיעה שפסגות נדל"ן עומדת מאחוריהם לאורך כל הדרך.

בית בטבע עובדת עם אדריכלים יידועי-שם וזוכי פרסים כגון "שיח אדריכלים" בבעלות השותפים סיליס אייל ואלפסי חיים,  בוגרי המחלקה לארכיטקטורה בבצלאל ירושלים, הידועים ביכולתם לשלב את חזונם הארכיטקטוני ושפתם האדריכלית הייחודית עם משאלותיהם של לקוחותיהם, ולהגשים אותם לכלל יצירה אסתטית ופרקטית כאחד

בנוסף מקפידה החברה לשלב בפרויקטים שלה אלמנטים ירוקים רבים, מתוך ראייה מערכתית כוללת הגורסת כי בנייה מותאמת אקלים מועילה לא רק לסביבה, אלא גם לדיירים, היות והיא מאפשרת ניהול חכם ונכון של הבניינים תוך חיסכון משמעותי באנרגיה ובמשאבים.

הפרויקט נבנה בשיתוף חברת "אחים פתחי", חברה בעלת ניסיון של למעלה מ- 30 שנה בהקמה, תכנון, פיתוח ויזמות של בניינים למגורים, בתים פרטיים, ביה"ס, גנים, מתנ"סים, אולמי ספורט, בתי הארחה ומעונות לקשישים בשילוב בניה ירוקה.
לחברת "אחים פתחי" פרויקטים רבים בפריסה ארצית מהדרום ועד לצפון באיכות הבנייה הגבוה ביותרהחברה מתפקדת כיזם וקבלן מבצע במספר רב של פרויקטים ומעסיקה למעלה מ- 120 עובדים מקצועיים ובעלי ניסיון של שנים כל אחד בתחומו.

רוב הפרויקטים המגוונים של החברה ממוקמים באזורים עם נוף פתוח, בשילוב בניה ירוקה כשהמחשבה הראשונה היא על איכות חיי התושבים, שמירה על איכות הסביבה ומחשבה על העתיד. החברה אימצה את ערכי הקיימות והבניה הירוקה לצרכי הדורות הבאים.